Hakkımızda

Biz Kimiz?

Dizayn Life, Döşeme, Tente, Dekorasyon özenle seçilmiş malzemeler, ustalıkla çözülen ayrıntılar zaman aşımına dayanabilen çizgileri düşlenen ortamların öğelerini oluşturur. Dizayn Dekorasyon Bodrum Showroom'u ve atölyelerinde seçkin müşterilerine kaliteli dekorasyon ürünlerinin yanı sıra, maharetlerinin en son teknolojiyle birleştiren ustalarıyla atölyemizde yaşadığınız tüm mekanlara keyif katan ürünler üretir.

Dizayn Life 2015 Yılından bu yana Yurtdışında üretim yapan seçkin firmalardan kumaş ithal edip, ülke genelinde yaklaşık 100 noktada bayiler kanalı ile satış yapmaktadır.

Kalite, Mutluluk, Memnuniyet

Vizyonumuz

Kalite, müşteri mutluluğu ve memnuniyetidir. Bu nedenle kalite temel politikamızdır. Geçmişte olduğu gibi bu politikamızdan asla ödün vermeden gelişen süreçte sürekli olarak ürün yelpazemizi genişletmek ve daha kaliteli ürünler imal etme çabası ve gayreti içerisindeyiz.

Müşteri taleplerini karşılayacak model ve renk karşılayacak alternatifleriyle her mekanda olması istenen konfor, estetik ve güven üçlüsünü bir arada sunmaya devam edecektir. Müşteri memnuniyetine ve sıcak insan ilişkisinin önemine içten inanıyor ve siz değerli müşterilerimize en iyiyi sunmaya çalışıyoruz.

Misyonumuz

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak insanlara çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Neden
Dizayn Life ?

Özen, ustalık, dayanıklılık

Dizayn Life Döşeme, Tente, Dekorasyon özenle seçilmiş malzemeler, ustalıkla çözülen ayrıntılar zaman aşımına dayanabilen çizgileri düşlenen ortamların öğelerini oluşturur.

Kalitenin teknoloji ile uyumu

Dizayn Dekorasyon Bodrum Showroom'u ve atölyelerinde seçkin müşterilerine kaliteli dekorasyon ürünlerinin yanı sıra, maharetlerinin en son teknolojiyle birleştiren ustalarıyla atölyemizde yaşadığınız tüm mekanlara keyif katan ürünler üretir.

Zaman aşımına dayanıklılık

Dizayn Life, Özenle seçilmiş malzemeler, ustalıkla çözülen ayrıntılar zaman aşımına dayanabilen çizgileri düşlenen ortamların öğelerini oluşturur.